Tööle Välisluureametisse

Välisluure on Eesti julgeoleku eesliin. Meie juures töötamine on põnev, suure vastutusega ning sageli seotud riskidega. Meie tööl on selge missioon: tagada läbi õigeaegse ja turvaliselt käideldud luureinfo, et Eesti oleks väliste julgeolekuohtude eest kaitstud.

Välisluureametis töötab pühendunud ja nutikas meeskond, mis koosneb oma ala parimatest ekspertidest Eestis. Välisluureametil on tihe koostöö paljude riikide luureteenistustega ning meil saab teha koostööd oma ala tippudega mujalt maailmast.

Välisluureamet pakub muuhulgas huvitavaid väljakutseid ekspertidele nii IT, poliitika- ja majanduse analüüsi, küberturbe kui ka suurandmete töötlemise vallas. Meiega on oodatud liituma inimesed, kes on lojaalsed oma riigile ja kes on valmis andma endast rohkem kui neilt oodatakse. Hindame kõrgelt inimesi, kes teevad oma tööd kirega, on kursis oma valdkonna arengutega ja kes on aktiivsed uuenduste eestvedajad. Meie igapäevatöös on oluline näidata initsiatiivi, võtta kaalutletud riske ja keskenduda eesmärkide saavutamisele.

Kui soovid tulla tööle Välisluureametisse, saada e-posti aadressile infovalisluureamet.ee oma elulookirjeldus ja motivatsioonikiri. Kirjas palume põhjendada, miks soovid meiega liituda ja milline töövaldkond sind huvitab, samuti lisada kahe soovitaja nimed ja kontaktandmed. Seejärel võtame sinuga ühendust.

Vabad töökohad

Kandideerimise tingimused:

  • Eesti Vabariigi kodakondsus
  • Kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • Kasuks tuleb võõrkeelte oskus

Julgeolekuasutusse tööle kandideerimisel tuleb arvestada sellega, et sinu tausta kontrollitakse. Seetõttu võib kandideerimisprotsess võtta aega.

Kui soovid teha põnevat tööd, mille missioon on kaitsta Eesti riiki, võta meiega ühendust!

Olulised õigusaktid, millega tasub tutvuda: